Gastronomia

Odpoczynek potrafi nieźle zmęczyć. Wiemy coś o tym. Dlatego dla naszych gości przygotowaliśmy znakomicie zorganizowaną strefę gastronomiczną, gdzie zaspokoisz głód i pragnienie, a kto wie – może nawiążesz też jakieś wakacyjne znajomości?

Promujemy aktywny styl życia, dlatego w naszej strefie gastronomicznej znajdziesz nie tylko Fast Food, ale też pożywne, naturalne i po prostu zdrowe produkty, które są bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny. Nie zabieraj na plażę ciężkich butelek z wodą i innymi napojami. Wszystko znajdziesz na miejscu, w bardzo rozsądnych cenach.

Nie ma nic lepszego niż zimne piwo na rozgrzanej plaży, prawda? Wypij je w kulturalny, wygodny sposób w jednym z naszych ogródków piwnych. Nie znamy Twojego gustu, ale jesteśmy pewni, że znajdziesz tu swoje smaki.

Dbamy o to, aby nasi goście nie stali w długich kolejkach i byli obsługiwani w szybkim tempie. Dlatego zainwestowaliśmy w rozbudowaną strefę gastronomiczną i liczny personel, który jest do Twojej dyspozycji wtedy, gdy czegoś potrzebujesz.

Strefa gastronomiczna na Plaży Białej to kolejny argument, aby spędzić na niej cały dzień, bez konieczności opuszczania swojego miejsca w porze obiadowej. Zjedz tutaj, a później wróć do tego, po co tu przyjechałeś – odpoczywania.

gastronomia

Patronat medialny

Zdjęcie główne #954 - Patronat medialny

Plaża Biała to nadmorski hit, dlatego naszym strategicznym partnerem została przebojowa 4FUN TV – pierwsza w Polsce telewizja społecznościowa współtworzona przez widzów. Pomachaj do kamery i pozdrów znajomych z Krynicy Morskiej!

Bezpieczeństwo plażowiczów jest naszym priorytetem

Numer alarmowy nad wodą 601 100 100

Nasi partnerzy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.