Strefa Relaksu

Tropiki? Afryka? Karaiby? Nie – to zdjęcia z Plaży Białej w Krynicy Morskiej! Podziwiaj i przekonaj się, że przyjazd tu będzie najlepszą wakacyjną decyzją w Twoim życiu.

Dla wielbicieli wypoczynku totalnego przygotowaliśmy profesjonalną Strefę Relaksu, gdzie czekają na Ciebie cisza, błogi spokój i mnóstwo sposobów na oderwanie się od codzienności. Tutaj możesz być sobą! Buduj niesamowite konstrukcje z piasku, bierz udział w poszukiwaniu skarbów morza, bursztynów i muszli, które będą świetną pamiątką z pobytu w Krynicy Morskiej. Wypożycz sprzęt wodny i odkryj Bałtyk na nowo. Poznawaj nowych ludzi lub integruj się ze znajomymi. Wolno Ci – jesteś na wakacjach!

Pracuś z Ciebie? Trudno, obowiązki są ważne. Jeśli nawet na urlopie nie możesz oderwać się od komputera, w Strefie Relaksu znajdziesz miejsce do spokojnej pracy, oczywiście z dostępem do bezprzewodowego Internetu

relax

 

 

Patronat medialny

Zdjęcie główne #954 - Patronat medialny

Plaża Biała to nadmorski hit, dlatego naszym strategicznym partnerem została przebojowa 4FUN TV – pierwsza w Polsce telewizja społecznościowa współtworzona przez widzów. Pomachaj do kamery i pozdrów znajomych z Krynicy Morskiej!

Bezpieczeństwo plażowiczów jest naszym priorytetem

Numer alarmowy nad wodą 601 100 100

Nasi partnerzy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.