Sport i Rekreacja

Nie leżymy, bawimy się! Jeśli nie wyobrażasz sobie wyłącznie biernego wypoczynku, to Plaża Biała jest idealnym miejscem dla Ciebie! Przygotowaliśmy cały zestaw aktywnych rozrywek – zarówno dla amatorów wodnych szaleństw, jak i sportu.

Na Plaży Białej działa profesjonalna wypożyczalnia sprzętu wodnego. Weź skuter i nareszcie spełnij swoje marzenie. Gwarantujemy – będziesz chciał więcej! 

Wolisz swobodną kąpiel w morzu? Jesteś w dobrym miejscu. Plaża Biała oferuje bardzo łagodne zejście do wody, idealne dla najmłodszych. Woda jest tu zawsze cieplejsza niż na otwartym wybrzeżu Bałtyku. W wydzielonych strefach kąpielowych możesz poczuć się w pełni bezpiecznie.

Masz dość leżenia? Zbierz ekipę i rozegrajcie emocjonujący mecz na jednym z naszych boisk do piłki nożnej, siatkówki czy badmintona. Tutaj nie musisz się martwić, że trafiony piłką w głowę sąsiad zepsuje Ci humor. Dla szukających zorganizowanej aktywności przygotowaliśmy natomiast zajęcia fitness i zumby prowadzone przez profesjonalnych instruktorów.

Wypoczywaj tak, jak chcesz. W niczym Cię nie ograniczamy.

sport

Patronat medialny

Zdjęcie główne #954 - Patronat medialny

Plaża Biała to nadmorski hit, dlatego naszym strategicznym partnerem została przebojowa 4FUN TV – pierwsza w Polsce telewizja społecznościowa współtworzona przez widzów. Pomachaj do kamery i pozdrów znajomych z Krynicy Morskiej!

Bezpieczeństwo plażowiczów jest naszym priorytetem

Numer alarmowy nad wodą 601 100 100

Nasi partnerzy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.