Gorący piasek to za mało? Sprawdź, jakie atrakcje oferują najlepsze polskie plaże!

Zdjęcie główne #7 - Gorący piasek to za mało? Sprawdź, jakie atrakcje oferują najlepsze polskie plaże!
0
08.03.2016

Irena Santor śpiewała, że już nie ma dzikich plaż. I bardzo dobrze! Wypoczywający nad polskim morzem oczekują coraz więcej komfortu, a plażowanie przestaje nam się kojarzyć z wylegiwaniem się na piasku. Plaża stała się centrum rozrywki i aktywnego wypoczynku. Najlepsze polskie plaże oferują to w standardzie i przyciągają prawdziwe tłumy. Oczekujesz więcej? Sprawdź, na co możesz liczyć w świetnie zorganizowanych nadmorskich kurortach.

Miejsca do masażu ciała

Znają je wszyscy, którzy przez lata za cel swojego letniego wypoczynku obierali plaże południa Europy czy Egiptu. Obecnie ekskluzywne, osłonięte baldachimami łóżka do masażu coraz częściej można znaleźć także nad Bałtykiem! To doskonały sposób na relaks po całym roku siedzenia za biurkiem.

Plażowa biblioteka

Rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy akurat nie zabrali ze sobą żadnej lektury. Biblioteki na plaży nie są może tak zasobne w pozycje światowej klasyki, ale bez problemu znajdziemy w nich świeże kryminały, romanse czy książki sensacyjne. W sam raz na uwolnienie głowy od ciężkich myśli i oddanie się nieskrępowanej, intelektualnej rozrywce.

Scena muzyczna/eventowa

Przyzwyczailiśmy się do tego, że po zmroku polskie plaże zamierają. To już nieaktualne! Obecnie coraz więcej dobrze zarządzanych plaż gwarantuje rozrywkę przez niemal całą dobę. Na dużych scenach w ciągu dnia organizowane są pokazy np. fitness, a wieczorami odbywają się tam koncerty gwiazd polskiej muzyki. Wypoczywający mają więc coraz mniej powodów, aby schodzić z plaży w poszukiwaniu wieczornych rozrywek.

Boiska

Siatkówka plażowa cieszy się ogromną popularnością, podobnie jak tzw. beach soccer. Zamiast jednak narażać się na gniew sąsiada, który dostał piłką w głowę po serwisie dziecka, lepiej jest skorzystać z wydzielonych stref sportowych. Na wielu plażach znajdziemy świetnie utrzymane, bezpieczne boiska do siatkówki czy piłki nożnej. Aktywny wypoczynek jest w modzie!

Strefy fitness

Każdy chce wyglądać świetnie na plaży, ale czasami zabraknie czasu na wypracowanie odpowiedniej sylwetki przed latem. Nic straconego! Nowoczesne, polskie plaże oferują wypoczywającym aktywną rozrywkę w rytmach np. szalenie popularnej zumby. Mama może ćwiczyć, a tata z pociechą zaszaleć na boisku do siatkówki.

Kinderlandia

Powszechnie wiadomo, że w czasie deszczu dzieci się nudzą, ale na niezagospodarowanej plaży wcale nie będzie lepiej. Dlatego warto poszukać takiej, która przygotowała dla najmłodszych prawdziwy świat rozrywki. Trampoliny, dmuchane atrakcje, ścianki wspinaczkowe, baseny, a wszystko pod czujnym okiem wykwalifikowanych opiekunów. Marzenie każdego dziecka i... rodzica.

Polskie plaże z roku na rok oferują coraz więcej, oczywiście tylko te, które dbają o komfort turystów i inwestują spore środki w swój rozwój. Warto na nich wypoczywać, aby z wakacji przywieźć nie tylko opaleniznę, ale także świetne wspomnienia i szeroki uśmiech na twarzy.

 

 

Patronat medialny

Zdjęcie główne #954 - Patronat medialny

Plaża Biała to nadmorski hit, dlatego naszym strategicznym partnerem została przebojowa 4FUN TV – pierwsza w Polsce telewizja społecznościowa współtworzona przez widzów. Pomachaj do kamery i pozdrów znajomych z Krynicy Morskiej!

Bezpieczeństwo plażowiczów jest naszym priorytetem

Numer alarmowy nad wodą 601 100 100

Nasi partnerzy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.