Strefa dla dzieci

Wiemy, że to one są najważniejsze i ich radość to podstawowy warunek Twoich udanych wakacji. Dlatego właśnie dzieciom poświęcamy jedną z najfajniejszych stref naszej plaży!

W Strefie Dziecka nasi najmłodsi goście znajdą wszystko, co jest im potrzebne do nieskrępowanego szaleństwa, oczywiście pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. Twoje dziecko jest niespokojnym duchem? Zabierz je do Kinderlandii, gdzie wyszaleje się na tyle, aby wieczorem natychmiast zasnąć. Są tu zjeżdżalnie, dmuchane zamki, poduchy, trampoliny – już od samego patrzenia będziesz żałować, że nie masz 30 lat mniej!

Poza tym na Plaży Białej codziennie organizujemy specjalne eventy dla dzieci, połączone z animacjami prowadzonymi przez instruktorów. Wiemy, jak ważny dla Twojego dziecka jest ruch. Aktywności mu na pewno nie zabraknie.

Plaża Biała to miejsce bezpieczne. Nad zabawą zawsze czuwa zespół zawodowych ratowników WOPR. Ty możesz więc oddać się spokojnemu wypoczynkowi.

dla dzieci

Patronat medialny

Zdjęcie główne #954 - Patronat medialny

Plaża Biała to nadmorski hit, dlatego naszym strategicznym partnerem została przebojowa 4FUN TV – pierwsza w Polsce telewizja społecznościowa współtworzona przez widzów. Pomachaj do kamery i pozdrów znajomych z Krynicy Morskiej!

Bezpieczeństwo plażowiczów jest naszym priorytetem

Numer alarmowy nad wodą 601 100 100

Nasi partnerzy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.