Strefa Rozrywki

Nuda. Nic się nie dzieje. O, przeleciała mewa. Zapomnij! Na Plaży Białej nie ma o tym mowy! Z otwartymi rękami witamy wszystkich, którzy chcą wypoczywać aktywnie i szukają rozrywek godnych największych kurortów świata.

Plaża Biała w Krynicy Morskiej wzywa plażowiczów do szeregu i rozpoczęcia akcji pod kryptonimem: Zabawa! Ekwipunek do odebrania w wypożyczalni sprzętów wodnych oraz leżaków, parasoli i parawanów. Aktywni - marsz do stref sportowych i na zajęcia prowadzone przez instruktorów fitness i zumby.

W wybrane dni grupujemy się przy głównej scenie, gdzie trwać będą pokazy, zajęcia i animacje dla najmłodszych. Zdejmujemy klapki i sandały, rozgrzewamy stopy i przygotowujemy się do największej imprezy tanecznej w Krynicy Morskiej!

Spragnieni i głodni przyjmują szturm na punkty gastronomiczne z lodami, piwem, smacznym jedzeniem. Zbieramy siły na dalsze szaleństwa. Jakie? Przyjedź i się przekonaj. Odmaszerować!

rozrywka

Patronat medialny

Zdjęcie główne #954 - Patronat medialny

Plaża Biała to nadmorski hit, dlatego naszym strategicznym partnerem została przebojowa 4FUN TV – pierwsza w Polsce telewizja społecznościowa współtworzona przez widzów. Pomachaj do kamery i pozdrów znajomych z Krynicy Morskiej!

Bezpieczeństwo plażowiczów jest naszym priorytetem

Numer alarmowy nad wodą 601 100 100

Nasi partnerzy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.