Strefa Leżakowania

Tutaj nikt nie sypnie Ci piaskiem w oczy. Żadne dziecko nie obleje Cię wodą ze swojego wiaderka. Żaden starszy pan nie będzie namawiał do dyskusji o bieżącej polityce. W Strefie Leżakowania liczy się jedno: pełen relaks! Połóż się na jednym z naszych wygodnych leżaków, zamknij oczy, wsłuchuj w szum morza i… obudź co jakiś czas, aby nasmarować skórę kremem do opalania. Nic więcej robić już nie musisz!

Gdy nieco się już tym nicnierobieniem znudzisz, odwiedź naszą Bibliotekę na Plaży, gdzie przygotowaliśmy mnóstwo pozycji z przeróżnych kategorii literackich. Znajdzie się i coś dla fanów kryminałów, jak i klasyki. Ładuj baterie, daj odpocząć ciału i masuj mózg – to idealne połączenie.

Szukający intymności znajdą ją w naszym Koszach Plażowych, które w wielkiej chwale wracają nad polski Bałtyk. To już coś dla prawdziwych smakoszy odpoczynku w dobrym guście.

Chcesz na chwilę wskoczyć do morza? Po powrocie do Strefy Leżakowania skorzystaj z natrysków ze słodką wodą, aby nie przesuszać skóry i ponownie oddać się relaksowi.

Wypoczynek na plaży kojarzy Ci się właśnie tak? O tym marzysz siedząc w swoim korpo-biurze przez cały rok? Masz kolejny powód, aby tegoroczny urlop spędzić na Plaży Białej w Krynicy Morskiej.

leżakowanie

Patronat medialny

Zdjęcie główne #954 - Patronat medialny

Plaża Biała to nadmorski hit, dlatego naszym strategicznym partnerem została przebojowa 4FUN TV – pierwsza w Polsce telewizja społecznościowa współtworzona przez widzów. Pomachaj do kamery i pozdrów znajomych z Krynicy Morskiej!

Bezpieczeństwo plażowiczów jest naszym priorytetem

Numer alarmowy nad wodą 601 100 100

Nasi partnerzy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.