NOWA MODA PLAŻOWA - OKRĄGŁY RĘCZNIK HITEM SEZONU 2018

Zdjęcie główne #94 - NOWA MODA PLAŻOWA - OKRĄGŁY RĘCZNIK HITEM SEZONU 2018
0
04.07.2018

Wszystko wskazuje na to, że plażowa moda ręcznikowa powoli zaczyna się zmieniać, co cieszy, bo do tej pory ręcznik był chyba najbardziej niedocenioną częścią plażowego looku.

Okrągłe, duże ręczniki podbijają plaże całego świata.

Oryginalny ręcznik plażowy okrągły, to hit lata. Posiadający dużą średnicę ręcznik, pozwoli na komfortowe rozłożenie wszystkich zabranych ze sobą gadżetów na plażę, a przed wszystkim umożliwi nam wygodne położenie się i delektowanie wakacyjnym słońcem.

Modne plażowiczki nie ruszą się bez nich nad wodę.

Okrągły ręcznik na plażę przyda się w wielu sytuacjach, podczas pobytu na wakacjach nad morzem, podczas wypadu na plażę nad jezioro, czy do rozłożenia na trawie w ogrodzie. Świetnie wygląda na nadmorskim, białym piasku. Zdecydowanie wyróżniać się będzie w tłumie zwykłych, prostokątnych koców oraz ręczników. Doskonale sprawdzi się do otulenia ciała, kiedy zrobi nam się chłodniej na plaży. Jest przyjemny w dotyku oraz miękki, zapewni komfortowe ciepło i osuszy ciało po wyjściu z morza lub basenu. Duży ręcznik zapewni miejsce dla kilku przyjaciół lub znajomych, z którymi wspólnie miło spędzimy czas na plaży.

Praktyczne nawet po sezonie letnim.

Jeśli jesteście posiadaczami tego modnego gadżetu, podpowiadamy, iż ręcznik ten jest na tyle praktyczny, że po sezonie letnim świetnie sprawdzi się też w naszych wnętrzach, jako narzuty na łóżka czy fotele, miękkie okrycie na chłodne zimowe wieczory, czy oryginalne dywaniki.

Czy faktycznie stanie się hitem sezonu? Czy tego lata słynne parawany odstąpią trochę swojego blasku owym ręcznikom? Obserwujcie, róbcie zdjęcia, przysyłajcie :)

 

Patronat medialny

Zdjęcie główne #954 - Patronat medialny

Plaża Biała to nadmorski hit, dlatego naszym strategicznym partnerem została przebojowa 4FUN TV – pierwsza w Polsce telewizja społecznościowa współtworzona przez widzów. Pomachaj do kamery i pozdrów znajomych z Krynicy Morskiej!

Bezpieczeństwo plażowiczów jest naszym priorytetem

Numer alarmowy nad wodą 601 100 100

Nasi partnerzy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.