Jak pięknie wyglądać na zdjęciu z plaży? 6 świetnych trików!

Zdjęcie główne #48 - Jak pięknie wyglądać na zdjęciu z plaży? 6 świetnych trików!
0
09.06.2016

Nie masz idealnej figury? To wcale nie oznacza, że musisz chować się przed obiektywem! Możesz pięknie wyglądać na zdjęciach z plaży, o ile fotograf nie zapomni o kilku sprytnych trikach prezentowania kobiecych wdzięków w plażowej scenerii. Oto 6 z nich!

  1. Sposób na płaski brzuch – jeśli na Twoim brzuchu gdzieniegdzie czają się nieestetyczne fałdki, po prostu je ukryj! Jak? Połóż się na plecach i załóż ręce za głowę. Poproś fotografa, aby wykonał zdjęcie od strony Twojej głowy. Efekt będzie fantastyczny!
  2. Sposób na nieco za dużą pupę – a także na szerokie biodra. Jeśli nie lubisz tych części swojego ciała, to przed zrobieniem zdjęcia połóż się na boku i podeprzyj głowę ręką. Drugą rękę ułóż swobodnie na brzuchu. W takiej pozycji w oczy od razu będzie rzucać się Twój dekolt, który w dodatku będzie wyglądać bardzo efektownie.
  3. Ujęcie w wodzie – plaża + morze + piękna kobieta = fantastyczne wakacyjne zdjęcie! Połóż się w płytkiej wodzie tuż przy brzegu, najlepiej na brzuchu. Nogi zegnij w kolanach unosząc je do góry. Spójrz głęboko w obiektyw i uśmiechnij się. Na takim zdjęciu będziesz wyglądać rewelacyjnie! Woda ukryje niedoskonałości Twojej urody, a wakacyjna atmosfera fotografii sprawi, że każdy będzie odbierać Cię wyjątkowo korzystnie.
  4. Zdjęcie z katalogu – masz wydatny biust? Zrób z niego największy atut swojej figury i pozwól mu zawładnąć fotografią! Połóż się na piasku na brzuchu, skrzyżuj nogi za plecami i zegnij je w kolanach, podeprzyj się na łokciach i szeroko uśmiechnij. Fotograf powinien wykonać zdjęcie na wprost i na wysokości Twoich oczu. Na takim ujęciu biust prezentuje się fantastycznie, a wszelkie wady, np. fałdki na brzuchu czy szerokie biodra, zostają skrzętnie ukryte.
  5. Zalotnica – czyli szalenie popularne i zawsze wyglądające efektownie zdjęcie osoby spoglądającej przez ramię. Na plaży możesz użyć dodatkowych gadżetów, np. zalotnie opuścić okulary przeciwsłoneczne. Taka fotografia jednoznacznie kojarzy się z latem, radością. Nikt nie zwraca wówczas uwagi na niedoskonałości figury, ale na głębię spojrzenia modelki.
  6. Aura tajemniczości – na zdjęciach z plaży warto wyglądać tajemniczo, a efekt ten można osiągnąć na wiele sposobów. Znakomitym pomysłem będzie wykorzystanie dużej chusty, np. plażowego paero. Rozłóż ją, stań pod wiatr i zarzuć chustę za siebie. Fotograf powinien zrobić Ci zdjęcie od tyłu. Piękny, romantyczny efekt podkreśli np. zachodzące słońce.

Pamiętaj, że w fotografii zawsze obowiązuje zasada podkreślania zalet i ukrywania wad. Na plaży, choć bikini nie zakrywa zbyt wiele, spokojnie można to zrobić przy pomocy wymienionych przez nas, prostych trików. Najważniejsze jest jednak to, abyś na zdjęciu była zawsze uśmiechnięta – w ma to być pamiątka z fantastycznych wakacji!

Patronat medialny

Zdjęcie główne #954 - Patronat medialny

Plaża Biała to nadmorski hit, dlatego naszym strategicznym partnerem została przebojowa 4FUN TV – pierwsza w Polsce telewizja społecznościowa współtworzona przez widzów. Pomachaj do kamery i pozdrów znajomych z Krynicy Morskiej!

Bezpieczeństwo plażowiczów jest naszym priorytetem

Numer alarmowy nad wodą 601 100 100

Nasi partnerzy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.