Nuda na plaży? Spróbuj tych 6 sposobów!

Zdjęcie główne #66 - Nuda na plaży? Spróbuj tych 6 sposobów!
0
18.07.2016

Nie oszukujmy się – nie każdy czuje się na plaży jak ryba w wodzie. Głównie dotyczy to panów, którzy zostali zmuszeni do wyjazdu nad morze, zacisnęli zęby w imię trwałości związku lub uciechy dzieci, a później ostentacyjnie okazują swoje znudzenie i niezadowolenie. Co na to poradzić? Można spróbować znaleźć sobie jakąś niezobowiązującą, plażową rozrywkę. Mamy 6 fajnych propozycji.

  1. Dobra książka – to klasyka gatunku i jedna z najskuteczniejszych broni w walce z plażową nudą. Na wakacje zabierz ze sobą lekturę, którą od dawna odkładasz, bo w ciągu roku nie masz czasu na czytanie. Niech to będzie coś z dziedziny, która Cię interesuje, ale nic związanego z pracą! Na plaży masz odpocząć, a nie się doszkalać. Nie celuj też w przesadnie ambitną literaturę – postaw na coś lekkiego.
  2. Gra mobilna – Twój smartfon Twoim przyjacielem i ratunkiem przed nudą! Przed wyjazdem ściągnij sobie na telefon jakieś fajne gierki, które zajmą Cię na dobrych kilka godzin. Pamiętaj jednak o oszczędzaniu wzroku – w ostrym słońcu oczy szybciej się męczą, dlatego lepiej nie traktować ich zbyt dużą dawką sztucznego promieniowania.
  3. Ćwiczenia relaksacyjne – coraz więcej z nas ma problem z efektywnym wypoczywaniem. Trudno jest nam zapomnieć o pracy i innych obowiązkach, co rodzi permanentny stres. Dlatego na plaży staraj się maksymalnie wyciszyć. Poczytaj o prostych ćwiczeniach relaksacyjnych. Bierz głębokie wdechy, licz od 5 do 0, obserwuj chmury i mewy. To naprawdę nie jest takie trudne.
  4. Ćwicz ciało – lato to świetny moment na zadbanie o tężyznę fizyczną, szczególnie jeśli trochę się w ciągu roku zapuściłeś. Na plaży możesz wykonywać pompki, skłony, brzuszki – nie są to trudne ćwiczenia, a powtarzane regularnie szybko przyniosą zauważalne efekty. Nie wstydź się, że inni będą na Ciebie patrzeć – co im do tego, że chcesz o siebie zadbać?
  5. Niezawodny Internet – coraz więcej polskich plaż oferuje wypoczywającym darmowy dostęp do sieci Wi-Fi. Jeśli nie masz lepszych pomysłów na zabicie nudy, to zabierz ze sobą tablet i po prostu surfuj po wirtualnej sieci.
  6. Sporty wodne – coś dla prawdziwego, znudzonego faceta szukającego adrenaliny. Jeśli na plaży działa wypożyczalnia sprzętu wodnego, wypożycz skuter i spełnij jedno ze swoich marzeń. Pamiętaj oczywiście o zasadach bezpieczeństwa i wypłyń z dala od kąpiących się. Sporty wodne dają mnóstwo frajdy.

 

Nadal twierdzisz, że na plaży nie ma co robić? Powodzenia w walce z nudą!

Patronat medialny

Zdjęcie główne #954 - Patronat medialny

Plaża Biała to nadmorski hit, dlatego naszym strategicznym partnerem została przebojowa 4FUN TV – pierwsza w Polsce telewizja społecznościowa współtworzona przez widzów. Pomachaj do kamery i pozdrów znajomych z Krynicy Morskiej!

Bezpieczeństwo plażowiczów jest naszym priorytetem

Numer alarmowy nad wodą 601 100 100

Nasi partnerzy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.