Żegnajcie niesforne włoski! Jaka metoda depilacji przed wyjściem na plażę będzie najlepsza?

Zdjęcie główne #52 - Żegnajcie niesforne włoski! Jaka metoda depilacji przed wyjściem na plażę będzie najlepsza?
0
17.06.2016

To dla większości pań temat kłopotliwy i bolesny. Depilacja jest jednak niezbędna, aby sprostać współczesnemu kanonowi piękna i higieny. Włoski nie powinny być widoczne ani pod pachami, ani na nogach, ani w okolicach bikini. Tym bardziej na plaży. Jeśli więc szykujesz się do sezonu wakacyjnego, ale na co dzień niekoniecznie przykładasz się do depilacji, teraz będzie Cię czekać znacznie więcej pracy lub...wydatków. Sprawdź, jakie są najskuteczniejsze sposoby depilacji przed wyjściem na plażę.

Depilacja laserem IPL

To absolutny hit w salonach kosmetycznych. Depilacja laserem IPL jest bezbolesna, a do tego bardzo skuteczna, szczególnie w przypadku jasnej karnacji i czarnych włosków. Niestety, ten zabieg nie przyniesie dobrych efektów u pań o bardzo jasnych lub rudych włoskach.

Na czym polega ta metoda? Wykorzystuje się tutaj światło lasera, który wpływa na mieszki włosowe i zaburza fazę wzrostu włosków. Te przechodzą w fazę wypadania i bardzo szybką znikają z powierzchni skóry. Zabieg przynosi długotrwałe efekty, ale musi być powtórzony kilkakrotnie w miesięcznych odstępach.

Laser Light Share

Zdecydowanie najskuteczniejsza bezbolesna metoda depilacji, która po jej kilkakrotnym przeprowadzeniu przynosi trwały efekt. Po około 3 latach wystarczy wykonać sesję przypominającą, aby pożegnać niechciane włoski na zawsze. Nie jest to metoda tania (zabieg na pachy może kosztować grubo ponad 100 złotych, a na całe ciało nawet około 1000 złotych), jednak bez wątpienia warta polecenia paniom, które chcą na dobre zapomnieć o depilacji.

Depilacja woskiem

Jeden z najpopularniejszych zabiegów depilacyjnych, niestety bardzo bolesny, dlatego wybierany tylko przez panie zdesperowane oraz chcące błyskawicznie i tanim kosztem pozbyć się niechcianych włosków, np. właśnie krótko przed wakacjami.

Uwaga

Depilacja woskiem jest najczęściej wykorzystywana podczas tzw. depilacji brazylijskiej. Podczas zabiegu usuwa się włosy także z okolic intymnych, co jest bardzo bolesne.

Zabieg przynosi długotrwałe efekty, ale musi być regularnie powtarzany nawet co kilka tygodni.

Depilacja pastą cukrową

Pasta cukrowa jest stosowana zamiennie dla wosku. Zabieg z jej użyciem można polecić paniom, które chcą przeprowadzić depilację brazylijską, ale boją się bólu. Dzięki paście jest on znacznie mniejszy. Wszystko dlatego, że środek pokrywa wyłącznie włoski, a nie skórę.

Pasta cukrowa to produkt naturalny, dlatego nie uczula i coraz częściej gości w salonach kosmetycznych oferujących usługi depilacyjne.

Jeśli żadna z tych metod Ci nie odpowiada, nie pozostaje Ci nic innego, jak samodzielnie uporanie się z niechcianymi włoskami. Pospiesz się – do lata coraz bliżej!

Patronat medialny

Zdjęcie główne #954 - Patronat medialny

Plaża Biała to nadmorski hit, dlatego naszym strategicznym partnerem została przebojowa 4FUN TV – pierwsza w Polsce telewizja społecznościowa współtworzona przez widzów. Pomachaj do kamery i pozdrów znajomych z Krynicy Morskiej!

Bezpieczeństwo plażowiczów jest naszym priorytetem

Numer alarmowy nad wodą 601 100 100

Nasi partnerzy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.